Książka MINDSET LIDERA opisuje w jaki sposób nasze przekonania, wartości oraz sposób postrzegania firmy i siebie samych wpływa na decyzje które podejmujemy w zarządzaniu.
 

Więcej informacji możesz dowiedzieć się TUTAJ


Zachęcamy do zakupu nowo wydanej książki "Mindset Lidera", której współautorem jest Piotr Ogonowski

Polityka prywatności

Regulamin serwisu www.irito.pl

KONTAKT

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

IRITO - Instytut Rozwoju  

i Transformacji Organizacji

 

00-640 Warszawa

Ul. Mokotowska 15A/1B

REGON - 146315259

NIP - 7010355547

biuro@irito.pl

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

X POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego wystąpią uznani mówcy, wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej i w jednym miejscu spotka się ponad 350 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się inspirujące prelekcje a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu.
 
Hasłem przewodnim wydarzenia jest Transformacja – nowe podejście do biznesu.
X POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS to panele dyskusyjne i eksperckie, dedykowane dla osób przedsiębiorczych.
 
Eksperci i uznani mówcy – autorytety w swoich dziedzinach, wygłoszą prelekcje z obszarów: brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów, prawa i zarządzania płynnością finansową. Uczestnicy kongresu dowiedzą się m.in.: jak skutecznie budować markę własną i przedsiębiorstwa, jak efektywnie rozwijać swój potencjał, jak sprzedawać, aby zwiększyć zyski firmy i zdobywać lojalnych klientów. Wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej przedstawią swoje case study.
 
SINESSWOMEN CONGRESS to najstarszy kongres kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych wydarzeń.

 

Więcej informacji możesz dowiedzieć się TUTAJ


Serdecznie zapraszamy na X kongres Kobiet Biznesu, który odbędzie się już 11.09.2020 r. w Warszawie!  Szczegółowe informacje poniżej!
Będziemy tam!