WSPARCIE PROCESÓW REKRUTACYJNYCH MODELEM IRITO

Profil „idealnego kandydata” na rynku znacząco się zmienił w ostatnich latach, co wymaga odpowiedniej zmiany w sposobie rekrutacji.

Oprócz kompetencji istotnych dla stanowiska i doświadczenia zawodowego w dynamicznym środowisku biznesowym kluczowe stają się kompetencje wspierające zmianę, zgodność z kulturą organizacyjną oraz „mindset” kandydata.

Dlatego na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń rekrutacyjnych i asesorskich stworzyliśmy model rekrutacyjny IRITO.

 

Co badamy:

 

 • Kluczowe kompetencje IRITO
 • Postawy i przekonania
 • Sposób myślenia i mapy myślowe
 • Nastawienie
 • Kluczowe meta – programy
 • Filtry percepcyjne
 • Kluczowe nawyki dotyczące pracy
 • Wartości dotyczące pracy

 

 

 


Case study

 

Metodę case study uważamy za najbardziej efektywną metodę pozwalającą określić realny poziom kompetencji. Nasze case study wyróżnia fakt, że zawsze tworzone jest indywidualnie dla każdej organizacji, z którą współpracujemy. Tworzymy go po wywiadzie z pracownikami firmy, w oparciu o informacje dotyczące kultury organizacyjnej, stylu zarządzania, rotacji pracowników, kluczowych wyzwań itp. Budowa treści case study to niezwykle ważny element również pod względem analizy mindsetu kandydata.

 

 

 

 


Analiza próbki tekstu

 

Kandydat otrzymuje zadanie wymagające opisu i interpretacji pewnego zdarzenia. Nie ma prawidłowych i nieprawidłowych interpretacji, kandydat zachęcany jest do przedstawienia własnej interpretacji zdarzeń. Analiza próbki napisanego przez kandydata tekstu pozwala nam zbadać kluczowe elementy mindsetu kandydata dając wgląd w kluczowe wzorce reprezentacji i interpretacji rzeczywistości w jego umyśle.

 

 

 


Każdy wspierany przez nas proces poprzedzony jest badaniem potrzeb i stworzeniem profilu kandydata.

Wspólnie z Klientem opracowujemy najlepszą metodę rekrutacyjną biorąc pod uwagę zgodność z kulturą organizacyjną, stylem zarządzania i największymi wyzwaniami organizacji.

Poniżej przegląd możliwych narzędzi rekrutacyjnych z jakich korzystamy.

 

 

 

 


Wywiad behawioralny

 

Wywiad behawioralny który prowadzimy, nastawiony jest na doświadczenia w wyobraźni. Na postawie opisywanych zachowań i odpowiedzi kandydata możemy prognozować w jaki sposób poradzi on sobie z realnymi sytuacjami na stanowisku pracy. Wywiad prowadzony jest w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zachowań i odpowiedzi projekcyjnych.

 

 

 

 

Co badamy i jakie informacje możemy uzyskać dzięki zastosowaniu modelu IRITO?

PRZEBIEG REKRUTACJI I NARZĘDZIA REKRUTACYJNE IRITO

Na życzenie Klienta wykonujemy również testy psychometryczne i testy oceniające dopasowanie kandydata do profilu rekrutacyjnego

 • TESTY LICENCYJNE (DISC, INSIGHTS, FRISE, THOMAS)

 • TESTY PSYCHOLOGICZNE BADAJĄCE OSOBOWOŚĆ

 • TESTY KOMPETENCYJNE

 • TESTY UMIEJĘTNOŚCI ANALITYCZNYCH

 • TESTY JĘZYKOWE

 

 


RAPORT REKRUTACYJNY

Wszystkie wnioski z rekrutacji są operacjonalizowane i przedstawiane w formie raportu, wspierającego podejmowanie decyzji. Przykładowy fragmentu szablonu raportu rekrutacyjnego IRITO znajduje się na zdjęciu obok.

 

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

IRITO - Instytut Rozwoju  

i Transformacji Organizacji

 

00-640 Warszawa

Ul. Mokotowska 15A/1B

REGON - 146315259

NIP - 7010355547

biuro@irito.pl

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

KONTAKT

Regulamin serwisu www.irito.pl

Polityka prywatności